Time Artist Location Notice
16:00 DENIS FURLAN (Ita) sotočje II
18:00 GERTRUDE quintet (Ita) sotočje
19:00 ARLO ZARIA (Slo) sotočje
20:30 PSIHEDELAVCI (Slo) sotočje
22:00 M.U.G. (Slo) sotočje
23:45 STEM (Rnm) sotočje II
Time Artist Location Notice
18:00 ANA KRAVANJA & VITJA BALŽALORSKY (Slo) sotočje
19:00 AUG.UNIS (Slo) sotočje
20:30 LIP ROUGE (Slo) sotočje
21:30 TOMAŽ GROM & ZLATKO KAUČIČ (Slo) sotočje
22:30 ANDREJ KOBAL (Slo) sotočje
23:30 LA TEMPESTA (Ita) sotočje
00:00 STEM (Rnm) sotočje II
01:00 DJ MYMAN (Ita) sotočje II
Time Artist Location Notice
17:10 CARMEN (Slo)//od:vod gozdiček
18:00 MUZIKAČAKA (Slo) sotočje
19:00 EVANO (Slo)//od:vod gozdiček
19:30 KAJBO (Ger) sotočje
21:00 OBOJENI PROGRAM (Srb) sotočje
22:00 MATTHIAS (Ita/Ger)//od:vod gozdiček
22:45 OCTEX (Slo) sotočje
24:00 LENHART TAPES & TIJANA STANKOVIĆ (Srb) sotočje
01:10 IMAGINARY RADIO STATIONS (Slo)//od:vod chill out room after
01:00 NITZ (Slo)//od:vod tropikana after
02:00 EVANO (Slo)//od:vod tropikana after
04:00 MATTHIAS (Ita/Ger)//od:vod tropikana after
Time Artist Location Notice
17:00 ELOVETRIC (Slo)//od:vod sotočje II
17:05 RYUZO FUKUHARA (Jpn) & RAJKO MURŠIČ (Slo) sotočje performance
17:30 CARLO MASCOLO (Ita) sotočje
18:00 KATJA ŠULC (Slo) sotočje
19:00 HUBER, MANI, PANDI trio (At/UK/Hu) sotočje
19:10 NITKA (Slo)//od:vod sotočje II
20:30 NINA BULATOVIX (Slo) sotočje
21:00 NIKOLAJ (Slo)//od:vod sotočje II
22:00 THE JUNKOLOGIST (Ita) sotočje
23:00 GUIDO MöBIUS (Ger) sotočje
23:05 AKAJ (Slo)//od:vod sotočje
00:05 MAULIK (Slo/Npl) sotočje II
01:00 SENZORAMA rš (Slo)//od:vod chill out room after
01:05 DOJAJA (Slo)//od:vod tropikana after
02:00 ROISS (Slo)//od:vod tropikana after
04:00 SBRI (Ita/Esp)//od:vod tropikana after
04:05 PRIMORDIAL PULSE (Slo)//od:vod chill out room after
Time Artist Location Notice
08:00 CARMEN (Slo)//od:vod sotočje II
10:00 SBRI (Ita/Esp)//od:vod sotočje II
12:00 SIMM (Slo)//od:vod sotočje II
15:00 VITOMIL (Slo)//od:vod sotočje II
18:00 LERRO (Slo)//od:vod sotočje II

Stay informed: SIGN UP

Other Program